Slide
Pełna widoczność
i kontrola nad
środowiskiem druku

Wydajne rozwiązanie do zarządzania drukiem, które umożliwia, śledzi, zarządza i zabezpiecza drukowanie, kopiowanie i skanowanie.

Główne zalety PaperCut MF:

Bezpieczne drukowanie

Bezpieczne drukowanie zwiększa bezpieczeństwo dokumentów i zmniejsza ilość niepotrzebnych, nieodebranych zadań drukowania. Wszystkie zadania drukowania pozostają w stanie wstrzymania do momentu, gdy użytkownik podchodzi do urządzenia wielofunkcyjnego (MFD), zaloguje się i zatwierdzi jego zwolnienie. Pozwala to na
uniknięcie sytuacji, w której poufne dokumenty pozostają na tacy na papier, dopóki użytkownik nie dotrze do urządzenia wielofunkcyjnego lub jeśli użytkownik zapomni w ogóle nacisnąć przycisk “drukuj”

Wydruk podążający

Dodając wygodę do już bezpiecznego połączenia, funkcja Find-Me Printing oszczędza użytkownikom konieczności wybierania drukarki, do której chcieliby wysłać zadanie. Mogą drukować do współdzielonej kolejki Find-Me, a następnie
po prostu podchodzić do dowolnej drukarki, uwierzytelniać i bezpiecznie udostępniać swoje zadania pod ścisłym
nadzorem.

Zalety wydruku podążającego:

  • Zmniejszenie potrzeby administratorów IT w zakresie zarządzania wieloma sterownikami i kolejkami druku

  • Zmniejszenie ilości odpadów nawet o 20% w zatłoczonych biurach.

  • Minimalizuj niedogodności związane z błędnym działaniem drukarek, pozwalając użytkownikom na łatwe wybranie innej drukarki.

Kontrola na poziomie MFD

Monitorowanie i kontrola wszystkich działań bezpośrednio
na urządzeniu wielofunkcyjnym: drukowanie, kopiowanie,
skanowanie i faksowanie.


Dzięki funkcji PaperCut MF, użytkownicy mają dostęp do
zasilania urządzenia:

Skanowanie do pamięci masowej w chmurze

Scan to Cloud Storage zabiera Twoje skany i wysyła je do wybranej przez Ciebie usługi przechowywania w chmurze, takiej jak Google Drive, OneDrive, SharePoint Online, Dropbox i wiele innych. 

Administratorzy wybierają, do których miejsc docelowych użytkownicy mają dostęp i mogą kontrolować wszystkie działania. Ale czy jest to bezpieczne? Oczywiście! Wszystkie zadania skanowania i dane są szyfrowane podpisanymi certyfikatami i przesyłane przez HTTPS, zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi w zakresie bezpieczeństwa.

Szybka i łatwa konfiguracja z jednorazową autoryzacją, Scan to Cloud Storage wymaga minimalnego wsparcia i zapewnia użytkownikom przyjazny przebieg pracy typu tap-and-scanZmniejszenie liczby dodatkowych czynności w urządzeniu wielofunkcyjnym oznacza, że użytkownicy tracą mniej czasu.

Skanowanie do poczty elektronicznej i folderów

Dzięki funkcji PaperCut MF użytkownicy mogą szybko skanować dokumenty bezpośrednio na swoje konto e-mail lub do wstępnie skonfigurowanych folderów osobistych i sieciowych za pomocą jednego kliknięcia. Pliki nie trafiają już do jednego niezorganizowanego folderu “zeskanowanych dokumentów”, co powoduje, że użytkownicy tracą czas na wyszukiwanie dokumentów.